1 - فروش محصولات هدیش رایانه ممنوع میباشد ( در صورتیکه طراح میباشید و بسته خریداری شده را ویرایش کرده باشید مجاز به فروش به مشتری خود خواهید بود )
2 - پس از خرید هر محصول آن محصول شامل پشتیبانی هدیش رایانه در بازه زمانی 1 سال میباشد بدهی است پس از سپری شدن زمان پشتیبانی جهت دریافت خدمات باید تمدید پشتیبانی انجام دهند.
3 - محصول خریداری شده دارای پشتیبانی رایگان هدیش رایانه میباشد و هر محصولی که تهیه میفرمایید تنها شامل پشتیبانی بروی یک دامنه است و تیم پشتیبانی از ارائه خدمات برای یک محصول بروی چند دامنه معذور میباشد .
4 - بخش پشتیبانی سایت تنها وظیفه پشتیبانی محصولات هدیش رایانه را به صورت رایگان برعهده دارد و در صورتیکه از وب سایتهای دیگر اقدام به تهیه قالب یا افزونه کرده اید از ارسال تیکت در بخش پشتیبانی هدیش رایانه خودداری بفرمایید
5- با توجه به اینکه پس از پرداخت هزینه ، شما امکان دانلود فوری محصول خریداری شده را دارید لطفا در انتخاب محصول خود دقت لازم را داشته باشید چون به هیچ عنوان هزینه مرجوع نمیشود.
6 - تمامی محصولات هدیش رایانه تمپلیت به صورت اپن سورس و کد باز عرضه میشوند و میتوانید پس از خرید بروی نامحدود دامنه نصب بفرمایید.
7 - لطفا در ورود اطلاعات شخصی ، تمامی موارد را صحیح و کامل وارد نمایید .
8 - در صورتیکه در قالب مشکلی مشاهده میفرمایید میتوانید با تماس تلفنی و ارسال ایمیل مشکلتون رو حل نمایید.
9 - با توجه به اورجینال بودن محصولات خواهشمندیم از انتشار آنها در وب خودداری نمایید ( تجاری یا رایگان ) ، در صورت گزارش مبنی بر انتشار محصول حساب کاربری شما مسدود و به هیچ عنوان فعال نمیشود و تمامی خسارات وارده به مجموعه از مسیر قانونی پیگیری قضایی میشود .
10 - جهت تداوم خدمات هدیش رایانه لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در پشتیبانی سایت اعلام بفرمایید .
با امید و آرزوی سربلندی شما عزیزان

 هدیش رایانه

ورود به سایت

ارتباط با ما

آدرس : مشهد - میدان بسیج(فلکه برق)

بین بهار4 و 6 - پلاک713 - شرکت هدیش رایانه

تلفن تماس :

02 78 54 38 051

36 17 52 38 051

همراه :

223 4444 0915

653 4444 0915

ایمیل:

info@hadishco.ir

info@hadishweb.ir

 

Back to Top

Template Design:Dima Group